Priser og abonnement

I nedenstående skema, kan du se de forskellige priser for at benytte vores træningscenter:

Priser  
Fri træning i træningscenteretAutomatisk trækningKontant
Pr. mdr.245kr.295kr.
60+215kr.245kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)215kr.245kr.
Priser  
Fri træning i træningscenteret + HoldAutomatisk trækningKontant
Pr. mdr.295kr.345kr.
60+245kr.275kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)245kr.275kr.
10-turs kort470kr.
Programlægning260kr.
Gæstetime75kr.

Fysioterapi

I nedenstående skema kan du se de forskellige takster fra Danske Fysioterapeuter:

 HonorarPatientandelSygesikringsandel
Første konsultation442,73268,74173,99
Normal behandling281,50170,87110,63
Kort behandling187,68113,9273,76
Opfølgende træningsterapi93,8356,9536,88
GLA:D187,68113,9273,76
Udeblivelse160,00160,00
Fysioterapeutisk hold70,00

Hvis du vil vide hvor meget tilskud du kan få fra Sygeforsikring Danmark, kan du klikke her.