Priser og abonnement

I nedenstående skema, kan du se de forskellige priser for at benytte vores træningscenter:

Priser  
https://www.bleuepil.com/acheter-du-viagra.html Fri træning i træningscenteret https://www.bleuepil.com/viagra-generique.html Automatisk trækning https://www.bleuepil.com/viagra-contre-indications.html https://www.bleuepil.com/viagra-contre-indications.html Kontant
Pr. mdr.245kr.295kr.
60+215kr.245kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)215kr.245kr.
Priser  
https://www.bleuepil.com/viagra-naturel.html Fri træning i træningscenteret + Hold https://www.bleuepil.com/viagra-sans-ordonnance.html Automatisk trækning Kontant
Pr. mdr.295kr.345kr.
60+245kr.275kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)245kr.275kr.
10-turs kort470kr.
Programlægning260kr.
Gæstetime75kr.

Fysioterapi

I nedenstående skema kan du se de forskellige takster fra Danske Fysioterapeuter:

 HonorarPatientandelSygesikringsandel
Første konsultation450,64273,54177,10
Normal behandling286,53173,92112,61
Kort behandling191,03115,9675,07
Opfølgende træningsterapi95,5157,9737,54
GLA:D191,03115,9675,07
Udeblivelse160,00160,00
Fysioterapeutisk hold70,00

Hvis du vil vide hvor meget tilskud du kan få fra Sygeforsikring Danmark, kan du klikke her.