Priser og abonnement

I nedenstående skema, kan du se de forskellige priser for at benytte vores træningscenter:

Priser  
https://www.bleuepil.com/acheter-du-viagra.html Fri træning i træningscenteret https://www.bleuepil.com/viagra-generique.html Automatisk trækning https://www.bleuepil.com/viagra-contre-indications.html https://www.bleuepil.com/viagra-contre-indications.html Kontant
Pr. mdr.245kr.295kr.
60+215kr.245kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)215kr.245kr.
Priser  
https://www.bleuepil.com/viagra-naturel.html Fri træning i træningscenteret + Hold https://www.bleuepil.com/viagra-sans-ordonnance.html Automatisk trækning Kontant
Pr. mdr.295kr.345kr.
60+245kr.275kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)245kr.275kr.
10-turs kort470kr.
Programlægning260kr.
Gæstetime75kr.

Fysioterapi

I nedenstående skema kan du se de forskellige takster fra Danske Fysioterapeuter:

 HonorarPatientandelSygesikringsandel
Første konsultation450,64273,54177,10
Normal behandling286,53173,92112,61
Kort behandling191,03115,9675,07
Opfølgende træningsterapi95,5157,9737,54
GLA:D191,03115,9675,07
Udeblivelse160,00160,00
Fysioterapeutisk hold70,00

Specialist priser

Priser 
Første konsultation (60 min) 675kr.
Efterfølgende behandling (30 min) 375kr.
Tillæg ultralydsscanning – 1. gang450kr.
Tillæg ultralydsscanning – opfølgning225kr.
For udvidet specialist behandling900kr.

Osteopati priser

Priser 
Første konsultation (60 min) 675kr.
Efterfølgende behandling (der afsættes 45 min) 600kr.

Hvis du vil vide hvor meget tilskud du kan få fra Sygeforsikring Danmark på både fysioterapi og osteopati behandlinger, kan du klikke her.