Priser og abonnement

I nedenstående skema, kan du se de forskellige priser for at benytte vores træningscenter:

Priser  
Fri træning i træningscenteretAutomatisk trækningKontant
Pr. mdr.240kr.290kr.
60+210kr.240kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)210kr.240kr.
Priser  
Fri træning i træningscenteret + HoldAutomatisk trækningKontant
Pr. mdr.290kr.340kr.
60+240kr.270kr.
Studerende (studiekort skal fremvises)240kr.270kr.
10-turs kort465kr.
Programlægning250kr.
Opfølgning på programlægning200kr.
Gæstetime75kr.

Fysioterapi

I nedenstående skema kan du se de forskellige takster fra Danske Fysioterapeuter:

 HonorarPatientandelSygesikringsandel
Første konsultation442,73268,74173,99
Normal behandling281,50170,87110,63
Kort behandling187,68113,9273,76
Opfølgende træningsterapi93,8356,9536,88
GLA:D187,68113,9273,76
Udeblivelse160,00160,00
Fysioterapeutisk hold70,00

Hvis du vil vide hvor meget tilskud du kan få fra Sygeforsikring Danmark, kan du klikke her.